golf 4 (3.5) cabrio

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
tukanes
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.02.2019 12:09

golf 4 (3.5) cabrio

Príspevok od používateľa tukanes »

Nazdar klubaci, kedze vcera som kupil Vw golf cabrio tak som tu novy.. jedna sa o golf cabrio 4 (3.5) 1999 neviem ako sa to spravne oznacuje preto sa dopredu ospravedlnujem ked som to dal do zlej sekcie .. ide o motor 1.6 74kw a chcel by som sa opytat na zopar veci..

Prva vec, ktora ma zaujima je strecha, strecha je nova ale majtel mi povedal ze elektricky nefunguje ze on ju stale sklapal manualne ale neviem preco ci ked ju menili a od vtedy to nejde netusim .. nieco som pozera v Etke ako to tam vyzera a funguje .. ale zatial som nic nepozeral kedze je este dost zima na take veci len by som chcel vediet ci nie su s tym nejake caste problemy alebo co tam vacsinou na tom odchadza a tak isto ma zaujima ci ta hydraulika vzpera je jak na jednej tak na druhej strane alebo iba na jednej.. vypinacom to nic nerobi ..

Druha vec, ktora ma zaujima je vyhrev vodicovej sedacky ktora nefunguje vobec ... poistky som samozrejme pozeral .. chcel by som ci je mozne niekde najst schemy zapojenia aby som si premeral tu odporovu decku alebo tepelnu poistku v sedacke popripade ci to niekto neriesil nieco podobne ..

Tretia vec, zadne svetla kedze si tam chcem dat tie cerveno biele (cire), kedze je zadok trojka neviem ci pasuju z klasickej trojky alebo boli na cabrio ine .. lebo s oznacenim cabrio je problem aj nieco vobec najst :)

Dalej ma zaujima dialkove ovladanie, zatial som to nemal na VAGu takze neviem cislo comfortnej jednotky, len by som chcel vediet ci je vobec mozne dorobit original dialkove.. lebo klucik je uz ako GOLF IV alebo PASSAT B5 atd... ale central je vzduchovy ..

a este jedna vec dufam, ze posledna je, mam tam original radio VW ALPHA 5 a kedze by som chcel zanechat ten original dizajn tak ci je mozne na to radio napojit diginalny menic yatour a podobne aby som mohol normalne fungovat na usb alebo aux ..

a este jedna vec ma napadla a to je podsvietenie ovladania kurenia vsimol som si vecer ze vsetko pekne svieti ale ovladanie kurenia sveti hlavne v strede a po krajoch slabsie alebo slabo .. ako to tam je riesene? je tam tych ziaroviek/lediek viac? alebo to takto bolo od vyroby?

tak vopred dakujem za kazdu akukolvek radu, este raz sa dopredu ospravedlnujem ked som to dal do zlej sekcie a tak isto ak som sa niekde nevyjadril spravne alebo jasne ... pekny den :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"