Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
Turbo13
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 27.11.2014 12:19

Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa Turbo13 »

Nazdar klubáci .Už asi dva týždne počujem čudný šuštavý zvuk ako keby som mal spadnuty nejaky list alebo papier v prednom fukari na čelne oko. Kompletne som to vyčistil (vysávačom+ vyfukal vzduchom) ale môj problem stale pretrváva :cry: :cry: :cry: :cry: Keď zapnem vzduch na nohy alebo telo tak to nepočuť iba ked je zapnutý samotny na okno . Nestretli ste sa s tým niekto ?? Auto golf4 rv.98, 1.9TDI, el.klima.
Ďakujem :wink:

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa mobilik »

No zrejme mas nieco spadnute v kureni... Mas v poriadku pelovy filter? Nieje deravy? Pripadne c sa neodlepila nejaka izolacia a teraz tam vidava blbe zvuky...
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Turbo13
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 27.11.2014 12:19

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa Turbo13 »

mobilik napísal:No zrejme mas nieco spadnute v kureni... Mas v poriadku pelovy filter? Nieje deravy? Pripadne c sa neodlepila nejaka izolacia a teraz tam vidava blbe zvuky...
peľový filter som prekontroloval (vyčistil) podľa mna z neho sa tam nedostalo nič . skor ako vravíš niečo spadnute ale neviem ako sa k tomu dostať ... nestretol sa niekto s niečim podobným . najrýchlejsie by to bolo vyfuknuť dako z tade len nemá m ani tušenia ako .. :?

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa janosik93 »

pristrojovka dole
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Turbo13
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 27.11.2014 12:19

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa Turbo13 »

janosik93 napísal:pristrojovka dole
myslis ze z tade to vychádza ? mne sa zda ze z predneho fukara ,, kde presnejsie pristorjovka dole co s nou spravit treba ?? :) zatial problem pretrvava mozno tvoja rada mi pomoze :cry: prosim daj presnejsie instrukcie :roll:

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa janosik93 »

alebo kamera cez vyduchy a najsť to presne bez demontaže. presne inštrukcie ti nedam. to by som tu bol 3 dni :mrgreen: i tak by si polovicu veci dolamal :-)
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Turbo13
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 27.11.2014 12:19

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa Turbo13 »

kameru taku malu nemam čo by sa tam zmestila ale skusim poprefukovat vzduchom este spodnu cas pristrojovky tam kde je riadiaca paka a kde ma spolujazdec a vodic nohy myslis ze by mohlo pomoct ? bol by som rad ak by som to vyriesil nejako bez demontaze

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa janosik93 »

škoda tvojej roboty ... nepomôže
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
vtuni
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:38
Bydlisko: Zapadna Europa

Re: Divné zvuky (šuštanie) z vyhrevu čelneho okna.

Príspevok od používateľa vtuni »

celá palubka se dá sundat - přehodit v klidu.. s lahváčema a opalovačkou na sluníčku za 3-4 hodky...
podle mě lepší řešení tomu obětovat tu práci než nad tím 4x hodinu maturovat a stejně nic nevyřešit...

v ideálním případě bych spojil příjemné s užitečným a rovnou tam strčil trhací palubku z bory a podsvícený výdechy :mrgreen:

návod na rozebrání je zde
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=23" onclick="window.open(this.href);return false;

ty k tomu ještě musíš přidat sundání volantu, plastů okolo volantu, sundání páček pod volantem a vyndání budíků.
HotHatchShop
Your girlfriend will hate your car!

my GTI on vimeo
GTI na naftu je ako ferarri v kombi... sice to existuje ale je to chujovina

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"