WV golf 1.9TDI 81KW 2001 svieti kontrolka servis nyni

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
hofi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.09.2009 13:38

WV golf 1.9TDI 81KW 2001 svieti kontrolka servis nyni

Príspevok od používateľa hofi »

Zdar chalani chcel by som sa poradit zacalo mi svietit na palubaku servis 2500km a teraz svieti pri nastartovani servis nyni.Neviete mi niekto poradit?taktiez pri nastartovani mi asi 6sekund akoby cukalo s motorom a potom prestane tak isti pri brzdeni ak zastavim auto a ak zosliapnem troska plyn prestane ale robi to stale.dakujem vam vopred ak by bol niekto z KE a vedel sa na to pozriet bol by som rad..

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: WV golf 1.9TDI 81KW 2001 svieti kontrolka servis nyni

Príspevok od používateľa lopo1 »

ako pise deviltaz len podotknem ze skor ako to maznes vykonaj pravidelny servis (filtre, olej)

hofi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.09.2009 13:38

Re: WV golf 1.9TDI 81KW 2001 svieti kontrolka servis nyni

Príspevok od používateľa hofi »

dakujem za radu auto mam od minuleho leta a menil som vsetko okrem rozvodov, ktore vraj boli menene coz tak mozem verit, alebo nie a radsej ich vymenim.. nie naftu tankujem normalne na benzinke bude shell alebo omw tesco atd urcite nie.dakujem ti moc niekto ale vravi, ze to moze robit aj vaha vzduchu, ak ho vytocim tak na 3000rpm akoby ubralo a potom znova chytilo dych skusim vymenit pal.filter a na to cistenie sa musim niekohom opytat ja sa moc tak do aut nevyznam skor by som nieco dojebal..nieste niekto z KE_

Používateľov profilový obrázok
XX-TUNE
Vodič
Vodič
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 14.12.2007 09:18
Bydlisko: BANSKA BYSTRICA

Re: WV golf 1.9TDI 81KW 2001 svieti kontrolka servis nyni

Príspevok od používateľa XX-TUNE »

SKUS PRILOHU NA VYMAZANIE INTERVALU

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"