G4 1.9 TDI 74kW AXR, turbo + kolisanie otacok

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
B-nuLL
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.01.2013 19:53

G4 1.9 TDI 74kW AXR, turbo + kolisanie otacok

Príspevok od používateľa B-nuLL »

Zdravim,

minuly rok mi auto zacalo hadzat do nudzaku pri jazde do kopca (Certovica), postupne to zacalo robit aj na dialnici. Nasledovala vymena ventilu N75. Problem cca na pol roka prestal. Pred dvoma tyzdnami sa problem vratil. No a dnes ked som zaslapol pedal tak mi hodilo nudzak a ani po opatovnom vypnuti a nastartovani motora turbo netlaci. Skusal som podtlak odpojenim hadicky zo spatneho ventilu, podtlak tam bol. Ked som to skusal tak som pedal zaaretoval do polohy nad 2k ot./min a vsimol som si ze kolisu od cca 2100-2400 ot./min. Skusal som aj pohyb tycky podtlakoveho regulatora turba a nemohol som nou pohnut. Som v praci, takze na VAG sa dostanem az v nedelu.

Vedeli by ste mi zo skusenosti uviest co za tym moze byt? Mne pride vadny podtlakovy regulator, popripade vaha vzduchu?

Za radu Dakujem.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: G4 1.9 TDI 74kW AXR, turbo + kolisanie otacok

Príspevok od používateľa janosik93 »

prípadne vadna hadička, alebo samotne turbo .
kde je výpis diagnostiky? plus log, a niečo podrobnejšie?
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

B-nuLL
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.01.2013 19:53

Re: G4 1.9 TDI 74kW AXR, turbo + kolisanie otacok

Príspevok od používateľa B-nuLL »

Napokon som to poriesil. No po roku som pociti stratu vykonu, prikladam log dufam ze postacuje https://uloz.to/!KFJ8VvoAVMdU/log-csv" onclick="window.open(this.href);return false; Viete mi ho niekto zhodnotit? Dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"