MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + TravelPilot EX-V v15 2017

Moderátor: ejne

pexeso
Vodič
Vodič
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.03.2009 10:21
Bydlisko: BA,SC
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pexeso »

Mam LG GSA 4167B a napaloval som cez IMGburn

TITAN181
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2010 17:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa TITAN181 »

tak skus opacny format.

pepa3205
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 06.06.2009 07:28
Bydlisko: Východ :))) (okolie Vranova)

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pepa3205 »

zapojim sa aj ja:

takze k cisteniu optiky(sosovky), ked som mal mapy napalene na Emtecu a necitalo mi ich vobec,
som sa rozhodol vycistit optiku (robil som to snad 500x na inych zeriadeniach)
vybrat radio a otvorit vrchny kryt cca 2min ani neni potreba odpajat kable, po odobrati vrchneho krytu je k optike pomerne dobry pristup
ja osobne to robim aj na mokro (s alkoholom :D ) a potom este raz na sucho
dolezite je na tu vatovu tycinku tlacit z lahucka aby sme si neod.ebali optiku
- vysledok bol pre mna v tomto pripade nedostacujuci (malo to sice snahu citat, ale nenacitalo to (z toho Emtecu))
Verbatim potom citalo bez problemov za par sekund (kto vie ako by ti citalo keby som nevycistil optiku?)

ak ti na maxidote neukazuje smer jazdy (samozrejme to ma ukazovat aj bez navi. DVD), skusil by som este raz prepisat ten firmware
mozno by ti to pomohlo, ak nie tak pohladaj na nete starsiu verziu firmwaru tusim sa jedna o verziu 27 (mal som to od niekial stiahnute,
ale vymazal som to) a skus prepisat touto verziou, ak ti bude navi potom ukazovat smer, skus pouzit unlock od Vericha a potom mapy V7

problem moze byt aj v tom, ze navigacia si este z navigacneho DVD instaluje nejake veci (netusim co presne), a ak mas prepisany firmware
a nasledne si nenainstaloval potrebne veci z DVD s mapamy, tak ta navi nemusi, alebo nevie fungovat a nasledne nevie ani spracovat
data z GPS anteny, takze ako prve by som fakt skusil vycistit optiku, dokoncit instalaciu z DVD mapy V7 a ak by to nefungovalo az tak by som sa pustil spetne do firmwaru
je fakt potrebne mat kvalitne napalene DVD (cd to precita hociake, problem je len s DVD)

mozno by ti stacilo napisat odkial si a mozno by ti niekto z klubakov skusil pomoct s doinstalovanim navi zo svojho DVD-cka

good luck

EDIT:
Tak som to nasiel, v baliku je jak navod, tak firmware 28 a 30

Kód: Vybrať všetko

http://rapidshare.com/files/384334731/VW_MFD2_DVD_EU_Firmware.ZIP
8) 8) 8) 8) 8)

sanny
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22.05.2010 12:49

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa sanny »

Zdravim vsetkych som tu prvy raz a potrebujem pomoc s intalaciou navi. Skusal som to podla navodu tu na nete ale ma to pusti len na posledny krok pred instalaciou.Som s MA a chcem som sa s niekym stretnut co by mi pomohol, najlepsie BA a okolia Malaciek. DIK

Používateľov profilový obrázok
milan kuric
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.10.2007 21:52
Bydlisko: Žilina

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa milan kuric »

ďakujem ti za prispevok, je to to počom som dlho túžil, ale skus mi stým troška pomôcť. Mam vo svojom Tourane 2004 MFD2 dvd a keď som napalil firmware na disk vo formate .iso a strčil do môjho rádia, vôbec mi na ten disk radio nijak nereagovalo. Myslíš že to može byt ročníkom výroby rádia alebo som to nejak nezvládol pri napalovaní? čo sa týka mojej verzie prikladám troška nekvalitné foto. Za radu ďakujem.
Prílohy
Fotografia0017.jpg

Používateľov profilový obrázok
BelaCapa
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 20.02.2010 22:23

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa BelaCapa »

milan kuric napísal:ďakujem ti za prispevok, je to to počom som dlho túžil, ale skus mi stým troška pomôcť. Mam vo svojom Tourane 2004 MFD2 dvd a keď som napalil firmware na disk vo formate .iso a strčil do môjho rádia, vôbec mi na ten disk radio nijak nereagovalo. Myslíš že to može byt ročníkom výroby rádia alebo som to nejak nezvládol pri napalovaní? čo sa týka mojej verzie prikladám troška nekvalitné foto. Za radu ďakujem.
no problem bude mozno v tom ze si to napalil vo formate iso....
VW Golf VII Variant Highline, 1.4TSI 110kW, Limestone grey 2016
VW Golf V 1.4 55kW 2005

Používateľov profilový obrázok
milan kuric
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.10.2007 21:52
Bydlisko: Žilina

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa milan kuric »

postupoval som podla návodu ktorý popísal prispievateľ týchto súborov, a ten jasne písal že treba tieto súbory napáliť ako .iso, alebo máte niekto iný názor a radu?

Používateľov profilový obrázok
milan kuric
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.10.2007 21:52
Bydlisko: Žilina

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa milan kuric »

kluci, skúste mi niekto poradiť ako zmením môj firmware na obrázku na verziu 30 a či sa to vôbec dá na mojom MFD2 DVD.
Prílohy
Fotografia0017.jpg

Používateľov profilový obrázok
milan kuric
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 12.10.2007 21:52
Bydlisko: Žilina

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa milan kuric »

netreba riešiť, kukol som lepšie a mam v aute CD MFD2, preto ho tam nedam, aj tak super prispevok kluci.

pepa3205
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 06.06.2009 07:28
Bydlisko: Východ :))) (okolie Vranova)

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pepa3205 »

milan kuric napísal:postupoval som podla návodu ktorý popísal prispievateľ týchto súborov, a ten jasne písal že treba tieto súbory napáliť ako .iso, alebo máte niekto iný názor a radu?
no sorrac ak si to nepochopil, iso je obraz(zalozna kopia) disku, ty uz iba v napalovacom programe das "vypalit obraz disku"(a pod.)
a ten program (nero, roxio, alcohol.....) si ten iso porozbaluje a vypali ho ako original medium

Napísať odpoveď

Návrat na "Radiá & Navigácie"