MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + TravelPilot EX-V v15 2017

Moderátor: ejne

Matty
Vodič
Vodič
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 08.09.2009 16:05
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa Matty »

Len rataj stym ze ten update firmwaru trva takych dobrych 35-45 minut.takze sedet len tak 45 min v aute.radsej sa popritom chodte dakam povozit,alebo niekam do DRIVE-u na kavu :)

Laxo999
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:28
Bydlisko: Nové Zámky Nitra

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa Laxo999 »

caute, aktualizacia prebehla ok napalil som to cez alkohol120 v pohode, a teraz som napalil na 3cd ten subor unlock dvd mfd2 čo ma velkost 82kb len to je nejako málo, a vyhadzuje mi to cez alkohol, a cez nera ked to dam neprečita to auto. Je možne ze soft som napaloval na ine cd ako napalujem unlock? dakujem za rady

pexeso
Vodič
Vodič
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.03.2009 10:21
Bydlisko: BA,SC
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pexeso »

Chalani tak som sa do toho pustil aj ja. A mam taky pocit ze to mozem zacat lutovat..

Aktualizovanie fw sa mi podarilo uspesne. Napalil som si unlock, sice sa mi nezdalo ze ten unlock bol spravne urobeny, lebo to islo az moc rychlo a stale sa to opakovalo, ale po vlozeni dvdcka s mapamy sa mi spustilo gpsko. Avsak ked som si dal vyhladat poziciu tak sa tvaril mrtvo, a pisal ze som mimo obsahu map, co je asi <>covina. A vsimol som si, ze od tohoto "hacku" mi prestalo ukazovat smer jazdy na palubnom PC. No a po troch vypnutiach radia mi DVDcko uz ani nenacitalo a smer jazdy (na palubnom pc) mi stale neukazuje. Pridam aj VIDEO, dufam ze mi pomozete.



TITAN181
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2010 17:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa TITAN181 »

Problem bude najskor v citani DVD.Stalo by za to precistit sosovku na laseri.Mal som uz niekolko-krat podobny problem a takmer vzdy to pomohlo.Najlepsie by to bolo urobit vatovou tycinkou,avsak to si ale vyzaduje demontaz a rozobratie radia.

pexeso
Vodič
Vodič
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.03.2009 10:21
Bydlisko: BA,SC
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pexeso »

A co sposobuje to, ze mi na palubnom PC neukazuje smer jazdy?

TITAN181
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2010 17:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa TITAN181 »

Ked riadne nenacita data,tak ti asi ani nevyrata trasu.Skus tam dat origo disk,a pojde to.

pexeso
Vodič
Vodič
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.03.2009 10:21
Bydlisko: BA,SC
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pexeso »

Lenze predtym, aj ked som nemal original dvdcko tak mi na palubovke ukazovalo smer jazdy.

TITAN181
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2010 17:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa TITAN181 »

ale ktor si tam mal?V7?

pexeso
Vodič
Vodič
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 25.03.2009 10:21
Bydlisko: BA,SC
Kontaktovať používateľa:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa pexeso »

Teraz som tam daval V7

TITAN181
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2010 17:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Príspevok od používateľa TITAN181 »

mal som na mysli ked Ti to ukazovalo,aku verziu DVD si tam mal.Pochybujem,ze je na vine ten hack,ako pises.Je sice pravda ze po ugrade na SW30 mechanika vydava cudne zvuky,trva mu trocha dlhsie nacitanie DVD,preto je lepsie nenatahovat novy soft,pokial to nie je nutne.Ten unlock som skusal so starym softom ,ako aj s novym.Slape bez problemov. Minuly tyzden som mal podobny problem,avsak po vycisteni cocky fungovalo vsetko o.k.Skus napalit este raz to DVD.Viem,ze napr. LG GSA 4167B dokaze vypalit funkcne DVD na oboh typoch medii(Verbatim plus R_DL ako aj minus R_DL).Pioneer DVR116L to uspesne zvladol len na vyssie uvedenej minuske.Programy Alcohol a IMGBurn.Uvedene postupy mi bezproblemov funguju.

Napísať odpoveď

Návrat na "Radiá & Navigácie"