Cinske radio so vsetkym

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
Shingi7
Vodič
Vodič
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 05.07.2016 22:02
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Shingi7 »

Presne ako hovoríš, tie okrúhle ovladače tam človek opticky postráda. Niektoré modely rádií so 7“ alebo 8“ obrazovkou majú tie ovládače také malé, na vrchu a to je ešte horšie ako keď tam vôbec nie sú. Som radšej za to priznať, že to je iná značka.
Passat Variant 1.9 TDI (chip 101kW/300Nm) PD 3C/5, 12/2008, Comfort line, BLS, DPF.
Passat Variant 1.6 TDI (88 kW / 118 HP) 16/2015, High line

Používateľov profilový obrázok
maco4
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2349
Dátum registrácie: 27.11.2007 17:34
Bydlisko: Lipt.Mikuláš

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa maco4 »

Tieto náhrady sú super už len preto že sú lacnejšie a majú viac funkcii využitia ako drahý originál. Ďalšia výhoda je že zapadnú do interiéru auta a vôbec nerušia a "nevykúkajú" ako neoriginal.
:158: To "mam najradšej" keď niekto opisuje ako ma super hudbu v aute tam vyčnieva a svieti na modro-oražovu-žlto radio dobrej značky...
:roll: To tam sadne ako lopata v interiéri ...
Passat B 8.5-2 TDI variant + Golf 7.5-2.0 TDI variant + Golf 7 TSI + VW Sharan
/ ex-GOLF IV + ex-Passat B7-2,0 TDI variant /

/ heslo; Nekupuj nové pokiaľ sa nepresvedčíš že sa to nedá opraviť !!! /

Používateľov profilový obrázok
K€NNY
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 677
Dátum registrácie: 13.08.2012 08:44
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať používateľa:

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa K€NNY »

Ako o tom potom že značkové rádio hrá lepšie ale fakt to vyzerá na grc...mal som tam kenwood, teraz čínu so všetkým. A ani mi nevadí priemerná kvalita zvuku...asi starnem :D
GOLF MKV 1.9TDI 77KW DSG BLACK
Umelecká fotografia | Reklamná fotografia | Retuš | Grafické práce

Majo83
Vodič
Vodič
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 14.07.2013 16:23
Bydlisko: Trnava

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Majo83 »

Shingi7 napísal:Tu sú sľúbené fotky môjho rádia. Zatiaľ si len zvykám.
Ahoj. Ako si spokojny s radiom a ako si vyriesil gps antenu?

Odoslané z ALE-L21 pomocou Tapatalku
Obrázok
2. VW PASSAT CC, 2.0 TDI,103 KW
1. VW PASSAT B5, 1.9 TDi, 81 KW (predany v r.2015)

Používateľov profilový obrázok
Shingi7
Vodič
Vodič
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 05.07.2016 22:02
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Shingi7 »

Ahoj Majo83.
No zatial je vsetko OK. Radio hrá dobre s podporou RDS a kopou ďalších vecí, ktoré som ešte ani nestihol otestovať. Má navi iGO, ktorú som hneď aktualizoval na mnou overený model aj s mapovými podkaldmy tuším 7/2016. Navigácia je super počas navigovania hrá hudba a pri zmene sa prepne na hlas navi a oznámi čo treba. Je to android a tak mu to pri nábehu chvílku trvá kým si skontroluje všetky periférie a načíta systém. Ja ani moja polovička s tým nemáme žiadny problém. Je to asi tak do 30 sekúnd. GPS anténu mám len tak pohodenú na palubnej doske pri pravom stlpiku. Zatial som nemal čas to neako elegantne upratať. Mám dve možnosti. Umiestnim ho niekde pod palubovku nad odkladací priestor, alebo ten snímač dáko prichitím priamo na palubovku v mieste kde mám teraz ten originálny držiak na bluetoot modul. Je to taký otrasný držiak bez využitia. Keďže radio má aj BT. Už ho aktívne používam. Po prvom spárovaní som si do rádia stiahol celý zoznam kontaktov a využívam to na volanie a príjem. Ak ťa ešte niečo napadne daj vedieť.

PS: Dnes som akurát tahal video kábel pre pakovaciu kameru, ktorá sa zobrazuje na display rádia a aj ukazuje vzdialenosť od prekážky. Ale to je viac vec rj snímačov ako rádia.
Passat Variant 1.9 TDI (chip 101kW/300Nm) PD 3C/5, 12/2008, Comfort line, BLS, DPF.
Passat Variant 1.6 TDI (88 kW / 118 HP) 16/2015, High line

Majo83
Vodič
Vodič
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 14.07.2013 16:23
Bydlisko: Trnava

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Majo83 »

Shingi7 napísal:Ahoj Majo83.
No zatial je vsetko OK. Radio hrá dobre s podporou RDS a kopou ďalších vecí, ktoré som ešte ani nestihol otestovať. Má navi iGO, ktorú som hneď aktualizoval na mnou overený model aj s mapovými podkaldmy tuším 7/2016. Navigácia je super počas navigovania hrá hudba a pri zmene sa prepne na hlas navi a oznámi čo treba. Je to android a tak mu to pri nábehu chvílku trvá kým si skontroluje všetky periférie a načíta systém. Ja ani moja polovička s tým nemáme žiadny problém. Je to asi tak do 30 sekúnd. GPS anténu mám len tak pohodenú na palubnej doske pri pravom stlpiku. Zatial som nemal čas to neako elegantne upratať. Mám dve možnosti. Umiestnim ho niekde pod palubovku nad odkladací priestor, alebo ten snímač dáko prichitím priamo na palubovku v mieste kde mám teraz ten originálny držiak na bluetoot modul. Je to taký otrasný držiak bez využitia. Keďže radio má aj BT. Už ho aktívne používam. Po prvom spárovaní som si do rádia stiahol celý zoznam kontaktov a využívam to na volanie a príjem. Ak ťa ešte niečo napadne daj vedieť.

PS: Dnes som akurát tahal video kábel pre pakovaciu kameru, ktorá sa zobrazuje na display rádia a aj ukazuje vzdialenosť od prekážky. Ale to je viac vec rj snímačov ako rádia.
Dakujem.

Tiez som si kupil a mam ho par dni, len sa mi nedari sparovat s telefonom myslim tym mirror link vypisuje mi nejaku chybu. skoda ze si z bb, chcem tiez tie kable nejako upratat, ale netrufam si rozobrat polku auta :)
Obrázok
2. VW PASSAT CC, 2.0 TDI,103 KW
1. VW PASSAT B5, 1.9 TDi, 81 KW (predany v r.2015)

Používateľov profilový obrázok
Shingi7
Vodič
Vodič
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 05.07.2016 22:02
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Shingi7 »

Nazdar.
Cez víken som si našiel tochu času a doriešil som svetlá aj parkovaciu kameru. Je to prádá. Keď bude čas tak opláchnem auto a dám konečne fotky do sekcie moje auto. Už som urobil pár zmien, tak ich snáď môžem aj odprezentovať. Driešil som totiž konečne zapojenie svetiel „full Skyline“. Späť k rádiu. Mám tam ešte kopec nazapojených vodičo a ani neviem čo s nimi. Musím osloviť eijneho (moderátor), aby si našiel chvíľku a pomohol my s tým. Teraz využívam max 30% rádia a neviem či niekedy využiem viac ako 50-60%.
Passat Variant 1.9 TDI (chip 101kW/300Nm) PD 3C/5, 12/2008, Comfort line, BLS, DPF.
Passat Variant 1.6 TDI (88 kW / 118 HP) 16/2015, High line

Používateľov profilový obrázok
kaktus5
Vodič
Vodič
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 28.10.2010 16:54
Bydlisko: Zilina

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa kaktus5 »

Ma to tu niekto napojene na soud system alebo dynaudio? :D

Majo83
Vodič
Vodič
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 14.07.2013 16:23
Bydlisko: Trnava

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Majo83 »

Naco sluzi tento kabel? Prisiel mi aj s radiom

http://m.ebay.com/itm/262306886091?_mwBanner=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Odoslané z ALE-L21 pomocou Tapatalku
Obrázok
2. VW PASSAT CC, 2.0 TDI,103 KW
1. VW PASSAT B5, 1.9 TDi, 81 KW (predany v r.2015)

Majo83
Vodič
Vodič
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 14.07.2013 16:23
Bydlisko: Trnava

Re: Cinske radio so vsetkym

Príspevok od používateľa Majo83 »

Shingi7 napísal:Nazdar.
Cez víken som si našiel tochu času a doriešil som svetlá aj parkovaciu kameru. Je to prádá. Keď bude čas tak opláchnem auto a dám konečne fotky do sekcie moje auto. Už som urobil pár zmien, tak ich snáď môžem aj odprezentovať. Driešil som totiž konečne zapojenie svetiel „full Skyline“. Späť k rádiu. Mám tam ešte kopec nazapojených vodičo a ani neviem čo s nimi. Musím osloviť eijneho (moderátor), aby si našiel chvíľku a pomohol my s tým. Teraz využívam max 30% rádia a neviem či niekedy využiem viac ako 50-60%.
Tych vodicov tam mam aj ja vela nevyuzitych Obrázok

Odoslané z ALE-L21 pomocou Tapatalku
Obrázok
2. VW PASSAT CC, 2.0 TDI,103 KW
1. VW PASSAT B5, 1.9 TDi, 81 KW (predany v r.2015)

Napísať odpoveď

Návrat na "Radiá & Navigácie"