RNS510 samo sa vypne

Moderátor: ejne

MarekVT008
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.08.2016 16:22

Re: RNS510 samo sa vypne

Príspevok od používateľa MarekVT008 »

NO asi to zbalim a pošlem mu to.Po uvodnej obrazovke pobeži tak minutku dve a vypne sa.potom sa ešte snaži opakovane naskočiť,ale už to nenabehne.iba sa akoby zapne no už nenabehne.tak to urobi asi desaťkrat na prazdno a vypne sa celkom.Ejne chcel vedieť vwrziu softveru,no an to nezistim.Ked podržim setup tak mi nabehne,že system sa aktivuje a počas toho sa vypne.čisty masaker

nestresuj
Vodič
Vodič
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 08.09.2009 20:00
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: RNS510 samo sa vypne

Príspevok od používateľa nestresuj »

Ahojte mam problem s radiom rcd 510 ( bolero) z nicoho nic sa vyplo zapol som ho a pochvilke sa vyplo zasa o par minut uz neslo zapnut vobec. parkovaci senzor zobrazi ked zaradim spiatocku alebo zobrazi niake info ale inak nic ale ked chcem manualne zapnut alebo pri otoceni kluca tak nic kde moze byt problem?

gromgrom
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.05.2017 09:57

Re: RNS510 samo sa vypne

Príspevok od používateľa gromgrom »

Dobrý deň.

Mám problém s RNS 510. Najprv mi to robilo to, že pri navigácii som bol úplne inde než mi to ukazovalo...

Myslel som si že je problém s mapami, preto som nainštaloval mapy V14 - nepomohlo
Skúšal som teda upgrade firmweru na 5274, ale pri ugrade rádio sa mi to zaseklo a vypísalo mi po 20 min. že nastala chyba, tak som to skúsil druhý krát - nepomohlo
Dal som tam teda CD s pôvodným software 5238, ktorý som tam mal. Odvtedy iba čierna obrazovka a ani CD sa nedá vytiahnuť..
Skúšal som už všelijaké kombinácie tlačidiel ako je vysunutie cd+hviezdička+setup adď. - nepomohlo..
Vedeli by ste mi s tým pomôcť, prípadne poradiť? alebo opraviť?

Ďakujem za každú radu a pomoc..

Jozef

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: RNS510 samo sa vypne

Príspevok od používateľa ejne »

mas spravu
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Radiá & Navigácie"