zadne obrysove svetlo vadne

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
sevex
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 26.05.2010 12:55

zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa sevex »

mam problem na pasate r.2006 , 103kw tdi. z nicoho nic mi naskocila chybova hlaska prave zadne obrysove svetlo vadne. svieti mi tam aj brzda aj blinker akurat denne svietenie nie. ledky su urcite v poriadku, lebo pri odomknuti auta v noci mi ledky svietia no po par sekundach sa na pravej strane vypnu. lava svueti nadalej. nejake napady co s tym moze byt? vdaka

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa filipek »

nemenil si svetlo? skus tam fuknuť odpor o 47 ohm medzi kostru a kabel od dennych..
0944922443, rad pomožem kde možem :)

sevex
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 26.05.2010 12:55

Re: zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa sevex »

Cau, diki za odpoved a prepac ze odpisujem az teraz, bol som prec dlhsiu dobu. Takze, nie svetlo je tam original , skontroloval som poistky atd. Nakoniec som zistil, ze ak mi stieti chybova hlaska, staci zapnut zadnu hmlovku a po 2-3 sekundach sa svetlo rozvieti a funguje bez problemov :) Teraz len otazka ci j*be palubovke ci bude za/vypinac svetiel vadny !?

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa filipek »

Ťažko povedať,výpis z diag máme?
0944922443, rad pomožem kde možem :)

sevex
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 26.05.2010 12:55

Re: zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa sevex »

bohuzial nie. ak som doma nemam na to moc casu, ale niekedy skocim k niekomu kto ma kabel a program. mozno aj bude vediet ci s tym. ak nie napisem co je v diagnostike

Používateľov profilový obrázok
Jahl
Vodič
Vodič
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 26.02.2013 04:04
Bydlisko: Žilina

Re: zadne obrysove svetlo vadne

Príspevok od používateľa Jahl »

Zdravím. Mám identický problém. Z ničoho nič mi palubný počítač zahlásil "práve zadné svetlo vadne" a na budikoch svieti príslušná kontrolka. Reálne svetlu nič nechýba... doriesil už niekto túto patáliu a vie kde je zhruba pes zakopaný? Nič nechcem riešiť záplatami a chcem to dať na poriadok tak ako sa patrí.
/// VW Passat Variant 3C / 2.0TDI / CR / CBDC / 81KW-110HP / 2010 ///

Napísať odpoveď

Návrat na "Denné svietenie"