Passat 103kW CR chip

Moderátor: ejne

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa truli »

no do 100€ isto to nebude neni to EDC 15-16 a je to trochu iná káva. myslím že DTEch lavou zadnou to zvladne nakolko vysolil nemale peniaze za zariadenie a trochu to ma v malíčku http://www.diesel-technology.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; odporúčam ho
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

andrew87
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.03.2010 10:26

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa andrew87 »

Momentalne sa zdrziavam v BA, ale chodim aj na stredne slovensko. Ale asi naozaj kontaktujem Dtecha, predsa len tieto EDC17 su zlozitejsie a treba na to asi odbornika.
=========================
Passat 3C, 2.0 TDi CR 103kW, 2008
--------------------------------

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa janosik93 »

jo , ale za 100 € si nik na seba riziko nezoberie .....
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

andrew87
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.03.2010 10:26

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa andrew87 »

Takze rada pre ostatnych, ktory by sa chceli hrat s EDC17. Neskusajte to flashovat ziadnymi klonmi, hlavne nie MPPS. Mne to musel nakoniec Dtech opravovat za co mu velmi pekne dakujem, aj za to ze bol ochotny prist na parkovisko kde bolo auto odstavene, kedze po mojom flashi nebolo pojazdne. Nastastie vsetko dobre dopadlo a auto je pojazdne a je tam uz aj chip.
=========================
Passat 3C, 2.0 TDi CR 103kW, 2008
--------------------------------

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa janosik93 »

to je normalne, že to nejde MPPS :-) . D-tech je šikulka
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa truli »

nesklamal :lol:
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

mmato78
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 02.07.2012 14:06
Bydlisko: ZV

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa mmato78 »

andrew87 napísal:Takze rada pre ostatnych, ktory by sa chceli hrat s EDC17. Neskusajte to flashovat ziadnymi klonmi, hlavne nie MPPS. Mne to musel nakoniec Dtech opravovat za co mu velmi pekne dakujem, aj za to ze bol ochotny prist na parkovisko kde bolo auto odstavene, kedze po mojom flashi nebolo pojazdne. Nastastie vsetko dobre dopadlo a auto je pojazdne a je tam uz aj chip.
a ako ti to slape? ja nad tym tiez rozmyslam...
VW PASSAT Var. 3C 2,0 TDI CR 2008

andrew87
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.03.2010 10:26

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa andrew87 »

mmato78 napísal:
andrew87 napísal:Takze rada pre ostatnych, ktory by sa chceli hrat s EDC17. Neskusajte to flashovat ziadnymi klonmi, hlavne nie MPPS. Mne to musel nakoniec Dtech opravovat za co mu velmi pekne dakujem, aj za to ze bol ochotny prist na parkovisko kde bolo auto odstavene, kedze po mojom flashi nebolo pojazdne. Nastastie vsetko dobre dopadlo a auto je pojazdne a je tam uz aj chip.
a ako ti to slape? ja nad tym tiez rozmyslam...
Cakal som trochu vacsi narast vykonu, ale urcite je tam citit ten narast. Hlavne ked mam zaradenu 6, idem po dialnici cca 130 a pridam tak to celkom slusne zrychluje. Ale aj na nizsich prevodovych stupnov je ten chip citit celkom dobre. Ak mas viac otazok tak kludne napis PM.
=========================
Passat 3C, 2.0 TDi CR 103kW, 2008
--------------------------------

waaldo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.08.2013 21:50

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa waaldo »

čaute, hladám niekoho seriozneho kto by mi vedel čipnúť tento motor. Na nete je toho viac než dosť ale zaujíma ma či máte niekto skúsenosti s chipovaním CR-ka. dikes

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Re: Passat 103kW CR chip

Príspevok od používateľa georgy04 »

D-Techa mozem len odporucit, bol som u neho v nedelu po zraze a som vysmiaty ;-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Chiptuning"