Passat CC porucha startovania Imobilizer

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Frost1992
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14.01.2016 15:17
Bydlisko: Cadca

Passat CC porucha startovania Imobilizer

Príspevok od používateľa Frost1992 »

Dobry den mam auto
Volkswagen passat CC
2010r vyroby
2.0 TDI 103kw 4-motion

uz 2x behom mesiaca sa mi stalo toto:
Idem naštartovat auto naštartuje, potom zdochne a vypise chybu porucha motora, potom chyba imobilizer a svieti kontrolka zhavenia. Nestretli ste sa stym niekto? Zatial v oboch pripadov na druhy krat naskocilo normalne . Ked pisalo ten imobilizer tak som dnes vymenil kluc a uvidime ci to bude robit aj na druhom.

Vopred dakujem za rady!

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Passat CC porucha startovania Imobilizer

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

Frost1992 napísal:Dobry den mam auto
Volkswagen passat CC
2010r vyroby
2.0 TDI 103kw 4-motion

uz 2x behom mesiaca sa mi stalo toto:
Idem naštartovat auto naštartuje, potom zdochne a vypise chybu porucha motora, potom chyba imobilizer a svieti kontrolka zhavenia. Nestretli ste sa stym niekto? Zatial v oboch pripadov na druhy krat naskocilo normalne . Ked pisalo ten imobilizer tak som dnes vymenil kluc a uvidime ci to bude robit aj na druhom.

Vopred dakujem za rady!
Vyskusaj ten druhy kluc ci to nepomoze,ale najlepsie by bolo to hodit na diagnostiku a ta ti snad povie viac. Potom sa budes mat coho chytit a riesit to dalej.
Kazdopadne daj vediet ako pokracujes,zaujima ma to.
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Frost1992
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14.01.2016 15:17
Bydlisko: Cadca

Re: Passat CC porucha startovania Imobilizer

Príspevok od používateľa Frost1992 »

Vyskusal som druhy kluc a urobilo to 3 dni posebe. Vždy skoro rano ked je motor zimny a vonku je zima pravdepodobne. Mozno to bude aj baterkou. Vzdy na druhy krat to funguje ako hodinky. Alebo ked je kotor zohriaty alebo je vonku teplo. Uvidime cez tyzden pojdem do autorizaku na diagnostiku a dam vediet potom

Frost1992
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14.01.2016 15:17
Bydlisko: Cadca

Re: Passat CC porucha startovania Imobilizer

Príspevok od používateľa Frost1992 »

V servise mi povedali ze je zla riadiaca jednotka niekde pri riadeni 150€ stoji novy diel + praca . Dnes som mal mat auto hotove. Volam do servisu a povedali mi ze poobede vymenili nahradny diel ale bohuzial auto ked chceli nastartovat tak nestartuje . Vzdy ked nastartuju ze zdochne. Nemali ste niekto podobny problem ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"