Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

musis si pozriet ale cca 200€..je to celonerezove tak aj preto taka cena.. idu ti tam spaliny a po vonkajsom obale ti ide voda...sluzi to aj ako predohrev vody...
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Sťopa
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.01.2015 20:52

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa Sťopa »

Cafte klubaci potreboval by som poradiť.Auto je passat b6 1.9tdi s DPF-kom 2007 77kw chyba sa neopakuje stále len niekedy za pár dní niekedy aj viac ako týždeň nič.No ale už k problému z turba sa mi nazbiera olej ale to fakt iba na kvapku (olej si kontrolujeme pravidelné no všetko je v poriadku) tak ze netecie na kvanta alebo podobné ide o to ze ked sa motor zohreje tým pádom sa samozrejme zohreje aj PDF-ko a keď je na turbe nazberany ten olej a ja na parkovysku zastavym aleBo na semaforoch kvapne to na pdf-ko samozrejme olej sa hneď spali a v aute vnútri je poriadny smrad.Keďže je na turbe jemný únik oleja rozhodol som sa ho repasovat a tým pádom sa chcem opýtať čo si o tom myslíte za vaše odpovede a pomoc dakujem.

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa filipek »

prečo hned repas? treba skusit či nahodou mazacia alebo prepadova netečie
0944922443, rad pomožem kde možem :)

Sťopa
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.01.2015 20:52

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa Sťopa »

No na týždeň v pondelok sa to bude rozoberať tak na to musím poriadne pozrieť ale zatiaľ pekne dakujem.

Sťopa
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.01.2015 20:52

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa Sťopa »

Problem bol popraskane tesnenie na hadici obycajna gumicka bola totalne popraskana a koli tom to tieklo inak dakujem za nazor.

martin.31
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 05.07.2009 13:52

Re: Prepustanie tlaku z turba 1.9 TDi BLS

Príspevok od používateľa martin.31 »

Ja mam passat 1.9 tdi bls 77 kw a mam ten isty proble s fucanim. Dnes som to rozoberal a neviem to identifikovať kde to môže fucat hadice od interkoleru do turba ok. Jedine ta posledna co je kratky medzi kus priamo do turba ms trosku volu na turbe a je aj jemne otecena od oleja.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"