Prosím o radu 1,9 TDI BXE vyletenie ojnice

Moderátor: ejne

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Prosím o radu 1,9 TDI BXE vyletenie ojnice

Príspevok od používateľa truli »

Pri tej veci nezaznamena je to mechanicke poskodenie. Cena je taka aka by som povedal stred co vsetko aj spojka . Ten motor z malym poctom km len tak lachko nezozenies. A za dalsie pozor na ulozenky. Keby si yo opravoval vyslo skoro dvojnasobok komplet. Da sa kadejsko preskladat motor ale vymena je najlepsie riesenie.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Používateľov profilový obrázok
TomXasS
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 26.03.2012 14:40

Prosím o radu 1,9 TDI BXE vyletenie ojnice

Príspevok od používateľa TomXasS »

Docital som sa ze to sposobuju ojnicne loziska resp saly a tie treba vymenit spolu so srobami. Vyskytuje sa to na bxe a bls 2006 az 2009.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Volkswagen Passat B8 Highline DFGA 7DSG 2018

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Prosím o radu 1,9 TDI BXE vyletenie ojnice

Príspevok od používateľa truli »

Ano bohuzial loziska to sposobuju :( ale je zaujimave ze niektore motori maju aj nalietane 250000 km.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Používateľov profilový obrázok
MatesC3
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 25.12.2012 20:29
Bydlisko: Poblis Martina
Kontaktovať používateľa:

Re: Prosím o radu 1,9 TDI BXE vyletenie ojnice

Príspevok od používateľa MatesC3 »

Na mojom sa to stalo pri cca 130tisic ale auto mal este v zaruke predosli majitel takze to bolo na kulancii.. a sranda ze nedali zvolavacku natoto sak je to ich zavada ako aj vstreky mal by to hradit VW
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=50548" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat 1.9 TDi BXE limousine comfortline black color

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"